Rreth Nesh

GlobalNet eshte nje kompani e krijuar qe prej vitit 1996 dhe operon ne territorin e Shqiperise edhe ne rajon si: Maqedoni, Kosove, Mal te zi etj
Duke operuar ne shitjen me shumice dhe pakice ne fushen e telekomunikacionit, sistemet e sigurise dhe automatizimin, per realizimin e objekteve si qendra biznesi, aeroporte, institucione shteterore, spitale, fabrika, vila rezidenciale etj .

Cilesia e produkteve dhe e markave tona ben te mundur projektimin dhe zbatimin ne kohe dhe me precizion te projekteve tona. Stafi I kualifikuar & profesional, me inxhinieret ne zbatim. Sherbim 24 ore dhe pergjegjshmeri e larte funksionimi.

VIZITO WEBSITE

Departamentet

Punet e Kryera

banka-e-shqiperise

Banka e Shqiperise, Tirane

hqdefault

Credins Bank, Tirane

Union Bank, Tirane

banka-kombetare-tregtare

BKT, Tirane

dhe shume projekte te tjera...

44696757

Hotel Splendor, Dhermi

tirana

Tirana International, Tirane

kaonia-hotel

Hotel Kaonia, Sarande

Hotel Imperial, Tirane

Hotel Sejko, Sarande

Hotel LAS, Tirane

dhe shume projekte te tjera...

gjykata-e-krimeve-te-renda1

Gjykata e Krimeve te Renda, Tirane

ministria-e-shendetesise1

Ministria e Shendetesise, Tirane

burgu-i-peqinit

Burgu i Peqinit, Peqin

b_korce4_461

Zyra Administrimit Buxhetit Gjyqesor, Tirane

unnamed-2-85

Ambasada Amerikane, Tirane

Drejtoria e Policise, Lezhe

dhe shume projekte te tjera...

aiba

AIBA Company, Durres

albchrome

AlbCHROME, Tirane

ashta

Energji ASHTA, Vau i Dejes

Olim, Autostrada TR-DR

Megatek, Autostrada TR-DR

antea_verticalmills

Antea Cement, Tirane

dhe shume projekte te tjera...

Kastrati, Tirane

gega-oil

Gega Oil, Tirane

Bolv Oil, Tirane

Daku Oil, Tirane

Anoil, Tirane

BP Oil, Tirane

dhe shume projekte te tjera...

Ring Center, Tirane

skytower2

Sky Tower, Tirane

autocity

Auto City, Autostrada TR-DR

etc

ETC, Tirane

dhe shume projekte te tjera...

concord-center

Qendra Concord, Tirane

flagship-center

Qendra Flagship, Durres

31_big

Megatek, Autostrada TR-DR

dhe shume projekte te tjera...

Albtelekom, Tirane

82_big

Neptun, Tirane

vodafone

Vodafone, Tirane

Conad, Tirane

Delta, Tirane

Telekom, Tirane

dhe shume projekte te tjera...

spitali

Spitali Nene Tereza, Tirane

7-4-1-2

Spitali Shkoder

spitali-amerikan

Spitali Amerikan, Tirane

dhe shume projekte te tjera...

Partneret

Çertifikime te Kompanise

Profili & Struktura e Kompanise

Per tu njohur me nga afer me profilin e kompanise tone dhe fushat ku ne veprojme ju lutem lexoni ose shkarkoni broshuren bashkangjitur!

Na Kontaktoni 

 E-mail:info@globalnet.al

Tel: +355 692078603