CERTIFIKUAR NGA SUPERBRANDS SI KOMPANIA ME E MIRE E VITIT:

Kompania  nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2000, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. Në vitin 2007 hapet Qendra “Globe home expert” me vendndodhje në Rrugën “Kavajës” me një sipërfaqe totale 2000 m² duke paraqitur një imazh të ri në fushën e teknologjisë, në shërbimin cilësor dhe kualifikimin e duhur të një stafi profesional.

VIZITO WEBSITE

ELEKTRONIKE & ELEKTROSHTEPIAKE

IMG_2255
IMG_2293
IMG_2281

PAJISJE PROFESIONALE

electrolux-proff
els-washdryironer
slide-laundry3

PARTNERET TANE

Globe ka zgjeruar aktivitetin e saj me markat prestigjoze të tilla si Electrolux, Aeg, Zanussi, Siemens, Panasonic,Philips, Samsung, Hitachi, Gree, Bosch, Delonghi, Faber, Blanco,etj